White Shark Imperator FX GK-1927 TKL - gejmerska tastatura
| SKU | 29168 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 736373265387 |
Nema na stanju
Cena:
3.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja White Shark Imperator FX GK-1927 TKL - gejmerska tastatura / super cena.
White Shark Imperator FX GK-1927 je gejming tastatura limitirana serija napravljena u saradnji sa poznatim balkanskim jutuberom Imperator FX u čast milionitog pratioca. U pitanju je TKL tip tastature sa membranskim svičevima izdržljivosti ~ 10 miliona klikova sa LED pozadinskim osvetljenjem.

Ključne karakteristike:
- LED osvetljenje
- TKL tip tastature
- Limitirana serija napravljena u saradnji sa balkanskim jutuberom Imeprator FX
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Gejmerska tastatura |
| Model | GK-1927 IMPERATOR-FX |
| Povezivanje | Žično, USB 2.0 |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Broj tastera | 88 +12 multimedijalnih |
| Osvetljenje | LED |
| Tip tastera | Membranski |
| Pritisak tastera | 50 g ± 15 g |
| Životni vek | 10 miliona pritisaka |
| Antighosting | Da, 25 tastera |
| Dimenzije | 370 mm x 150 mm x 37 mm |
| Težina | 615 g |
| Materijal | Plastika, metal |
| Povezivanje | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 29168 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Tastatura |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 736373265387 |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | LED |
| Boja | Crna |
| Format | Tenkeyless (TKL, 80%) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.999 RSD



Login and Registration Form