White Shark GK-1923 Gladiator 2 - gejmerska tastatura
| SKU | 28302 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 616320539665 |
Nema na stanju
Cena:
3.799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja White Shark GK-1923 Gladiator 2 - gejmerska tastatura / super cena.
White Shark GK- 1923 Gladiator 2 je gejming tastatura specijalno dizajnirana za gejming, poseduje membranske svičeve koji imaju životni vek preko 5 miliona klikova. LED osvetljenje omogućava efekat duge, a metalno kućište je egronomski dizajnirano kako bi se maksimalno smanjilo opterećenje vaših ruku. poseduje posebnu pregradu za smartfon.

Ključne karakteristike:
- LED osvetljenje, efekat duge
- Izdržljivost tastera preko 5 miliona klikova
- Metalno kućište - ergonomski dizajn
- Pregrada za smartfon
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Tastatura |
| Model | GK-1923 GLADIATOR-2 |
| Povezivanje | Žično, USB 2.0 |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Broj tastera | 104 + 12 multimedijalnih |
| Osvetljenje | LED, duga |
| Tip tastera | Membrana |
| Pritisak tastera | 55 g ± 7 g |
| Životni vek | preko 5 miliona pritisaka |
| Antighosting | Da, 7 tastera |
| Dimenzije | 433 mm x 177 mm x 30 mm |
| Težina | 860 g |
| Materijal | Plastika |
| Povezivanje | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 28302 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Tastatura |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 616320539665 |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | LED |
| Boja | Crna |
| Format | Full Size (100%) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.799 RSD



Login and Registration Form