| SKU | 50793 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281993176 |
Bežične bluetooth slušalice JBL T230NC TWS Black bubice - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Pametno dizajnirani drajveri od 6,0 mm poboljšani faktorom oblika štapića isporučuju JBL-ov Pure Bass Sound tako da ćeš osetiti svaki pulsirajući ritam. Slušaj više onoga što želiš, a manje onoga što ne želiš. Tehnologija aktivnog poništavanja buke sa 2 mikrofona omogućava ti da smanjiš ometanje zvuka na minimum. Sa Ambient Aware, možeš da se uključiš u svoje okruženje u bilo kom trenutku kako bi se osećao bezbednije kada si napolju, dok ti TalkThru omogućava da se zaustaviš i brzo razgovaraš bez potrebe da vadiš slušalice. Uživaj u bezbrižnim, hands-free pozivima u stereo zvuku. Tune 230NC TVS JBL bežične slušalice su opremljene sa 4 mikrofona, tako da ćeš se uvek čuti savršeno jasno. Sa VoiceAware-om možeš kontrolisati količinu mikrofonskog ulaza koji se vraća nazad u slušalice i birati koliko ćeš čuti svoj glas. Savršene JBL bežične slušalice za svaki tvoj dan!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Bežične bluetooth slušalice |
| Model | JBL T230NC TWS Black bubice |
| Povezivanje | Bluetooth |
| Zvučnici | 6mm |
| Mikrofon | 4 |
| Osetljivost drajvera | 105dB |
| Boja | Crna |
| Frekvencija (slušalice) | 20 Hz – 20 kHz |
| Impendansa | 16om |
| Bluetooth frekvencija | 2.4 GHz - 2.4835 GHz |
| Vreme punjenja baterije | 2h |
| Vreme trajanja baterije sa napunjenim kućištem | do 40h |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 50793 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281993176 |
| Active Noise Cancellation | Da |
| Tip | Bubice |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |



Login and Registration Form