| SKU | 50791 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281991479 |
Bežične bluetooth slušalice JBL T130NC TWS Blue bubice - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Pametno dizajnirani drajveri od 10 mm poboljšani faktorom oblika Dot isporučuju JBL-ov Pure Bass Sound tako da ćeš osetiti svaki pulsirajući ritam. Slušaj više onoga što želiš, a manje onoga što ne želiš. Tehnologija aktivnog poništavanja buke sa 2 mikrofona omogućava ti da smanjiš ometanje zvuka na minimum. Sa Ambient Aware, možeš da se uključiš u svoje okruženje u bilo kom trenutku kako bi se osećao bezbednije kada si napolju, dok ti TalkThru omogućava da se zaustaviš i brzo razgovaraš bez potrebe da vadiš slušalice. Uživaj u bezbrižnim, hands-free pozivima u stereo zvuku. Tune 130NC TWS JBL bežične slušalice su opremljene sa 4 mikrofona, tako da češ se uvek čuti sa savršenom jasnoćom. Sa VoiceAware-om možeš kontrolisati količinu mikrofonskog ulaza koji se vraća nazad u slušalice i birati koliko ćeš čuti svoj glas. Savršene JBL bežične slušalice za svaki tvoj dan!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Bežične bluetooth slušalice |
| Model | JBL T130NC TWS Blue bubice |
| Povezivanje | Bluetooth |
| Zvučnici | 10mm |
| Mikrofon | 4 |
| Osetljivost drajvera | 103dB |
| Boja | Plava |
| Frekvencija (slušalice) | 20 Hz – 20 kHz |
| Impendansa | 32om |
| Bluetooth frekvencija | 2.4 GHz – 2.4835 GHz |
| Vreme punjenja baterije | 2h |
| Vreme trajanja baterije sa napunjenim kućištem | do 40h |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 50791 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281991479 |
| Active Noise Cancellation | Da |
| Tip | Bubice |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Plava |



Login and Registration Form