Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan! Izaberi bežične bubice za svaki dan!
| SKU | 50785 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281955709 |
Nema na stanju
Cena:
11.599 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Bežične bluetooth slušalice JBL T120 TWS Black bubice - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Ove Bluetooth slušalice imaju drajver od 5,8 mm koji napaja JBL Pure Bass zvuk, koji pruža moćan bežični udar svim tvojim plejlistama. Otkrij slobodu bluetooth bežičnog načina života dok si u pokretu sa ovim slušalicama. Sada slušaj muziku, upravljaj svojim pozivima pomoću ugrađenog mikrofona ili vežbaj bez straha da će ti zamršene žice prekinuti ritam. Primaj pozive bežično tokom svakodnevnog putovanja ili vežbanja zahvaljujući integrisanom mikrofonu i intuitivnoj kontroli za stereo hands-free pozive i zgodno postavljenim dugmadima na bluetooth slušalicama. Poveži se sa svojim glasovnim asistentom pritiskom na dugme. Savršene JBL bežične slušalice za svaki tvoj dan!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Bežične bluetooth slušalice |
| Model | JBL T120 TWS Black bubice |
| Povezivanje | Bluetooth |
| Zvučnici | 5.8mm |
| Broj mikrofona | 1 |
| Osetljivost drajvera | 96dB |
| Boja | Crna |
| Frekvencija (slušalice) | 20 Hz – 20 kHz |
| Impendansa | 14om |
| Bluetooth frekvencija | 2.402 GHz - 2.480 GHz |
| Vreme punjenja baterije | 2h |
| Vreme trajanja baterije | do 12h |
| Maksimalno vreme trajanja kutijice za bubice | do 16h |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50785 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281955709 |
| Tip | Bubice |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
11.599 RSD



Login and Registration Form