Ako želiš da štampaš modele velikih dimenzija sa sjajnom brzinom, ovo je štampač za tebe. Izaberi model proizvoda koji želiš da štampaš, a zatim ga pretvori u realnost!
| SKU | 38390 |
|---|---|
| Brend | Elegoo |
| EAN | 8605042610501 |
Nema na stanju
Cena:
79.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
3D štampač Elegoo Saturn 3 Ultra - Pronađi model i prebaci ga u stvarnost!
Ovaj 3D štampač poseduje 10-inčni 12K monohromatski LCD rezolucije 11520 x 5120 i XY rezoluciju od 19 x 24 mikrona. Kaljeno staklo, koje se nalazi iznad LCD ekrana, je otporno na sve ogrebotine, dok je njegova tvrdoća 9H i zbog toga ima odličnu transmisiju svetlosti, kao i samu zaštitu. Veliki obim izrade od 218.88 x 122.88 x 260 mm3. Elegoo Saturn 3 Ultra poseduje potpuno novi Linux OS sa 4G RAM memorije, koji ti garantuje stabilan prenos podataka i veću brzinu rada. Još jedna od bitnih karakteristika je i podržavanje Wi - FI prenosa podataka sa brzinom prenosa od 6 - 10 m/s i kompatibilan je sa 2.4G i 5G mrežama. Izaberi omiljenu figuru, držač za telefon ili predmet koji ti je neophodan i pretvori ga u stvarnost!

Specifikacija:
| Proizvođač | Elegoo |
| Tip | 3D štampač |
| Model | Saturn 3 Ultra |
| Tehnologije štampe | MSLA 3D Stereo litografija |
| Brzina štampe | Max: 150 mm/h |
| Debljina sloja | 0.01-0.2mm |
| Veličina štampe | 218.88 mm x 122.88mm x 260 mm |
| Način povezivanja | USB |
| Rezolucija | XY: 19 x 24 um (11520 x 5120) |
| Napajanje | 100-240V 50/60 Hz 24V 7.5A |
| Z - osa | 0.01 mm |
| Dimenzije štampača | 305.9 mm x 273 mm x 562.5 mm |
| Softver za sečenje | Chitu Box & Voxeldance Tango |
| Masa | 12kg |
| Dodatno | 4'' kapacitivni ekran osetljiv na dodir Jedan ugrađen Mini Air Purifier |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38390 |
|---|---|
| Brend | Elegoo |
| Vrsta | 3D Štampač |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8605042610501 |
| Konekcija | USB |
| Boja | Crna |
| Model | Štampač resin |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
79.999 RSD



Login and Registration Form