| SKU | 38394 |
|---|---|
| Brend | Elegoo |
| EAN | 8605042606016 |
3D štampač Elegoo Saturn 2 - Pronađi model i prebaci ga u stvarnost!
Ovaj 3D štampač poseduje 10-inčni monohromatski LCD ekran rezolucije 7680 x 4320 i XY rezoluciju od 28,5 mikrona. Namenjen je za sve one koji žele da štampaju modele sa ultra finim detaljima, za koje je potrebno svega par sekundi ekspozicije po sloju. Kaljeno staklo, koje se nalazi iznad LCD ekrana, je otporno na sve ogrebotine, dok je njegova tvrdoća 9H i zbog toga ima odličnu transmisiju svetlosti, kao i samu zaštitu. Fresnel kolimirajući svetlosni izvor se sastoji od čak 48 visoko integrisanih UV LED sijalica, koje rade sa FCL sistemom. Takođe, Fresnel sočiva emituju ujednačene svetlosne snopove talasne dužine do 405nm, koje ti garantuju tačnost štampanja i glatku završnu obradu površine. Izaberi omiljenu figuru, držač za telefon ili predmet koji ti je neophodan i pretvori ga u stvarnost!

Specifikacija:
| Proizvođač | Elegoo |
| Tip | 3D štampač |
| Model | Saturn 2 |
| Tehnologije štampe | MSLA |
| Brzina štampe | 30-70mm/h |
| Debljina sloja | 0.01-0.2 mm |
| Veličina štampe | 218,88 mm x 123,12 mm x 250 mm |
| Način povezivanja | USB |
| Rezolucija | XY: 0.0285 mm (7680 x 4320) |
| Z - osa | 0.00125mm |
| Lightsource | UVLED 405nm |
| Dimenzije štampača | 305.9 x 273 x 567.3 mm |
| Masa | 11kg |
| Dodatno | 3.5'' ekran osetljiv na dodir Jedan ugrađen Mini Air Purifier |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 38394 |
|---|---|
| Brend | Elegoo |
| Vrsta | 3D Štampač |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8605042606016 |
| Konekcija | USB |
| Boja | Crna |
| Model | Štampač resin |



Login and Registration Form